De Glorieuze Kerk?

Zondag 21 oktober ben je vanaf 9:30 uur welkom in de Oosterkerk. De dienst begint om 10:00 uur.

Eigenlijk zouden we het allemaal wel willen: deel uitmaken van een bloeiende vitale kerk, die ons iedere zondag opnieuw weet te inspireren en die bruist van leven. Als we daar nog iets van kennen in onze kerk, dan benoemen we dat graag. Als we het missen dan klinkt het verlangen ernaar in visies in beleidsplannen en in nieuwe activiteiten. We hebben de neiging om onze activiteiten als kerk langs de meetlat van het succes te leggen. Het lijkt logisch: wij zijn immers gezonden om alle volken te bereiken met het evangelie? Vandaag staan wij stil bij een verhaal dat vertelt dat Jezus naar Jeruzalem gaat. Zijn leerlingen raken enthousiast: het grote moment van succes is aangebroken. Jezus verstoort hun enthousiasme …. Wat zegt hij ons? Welke (andere) weg wijst Hij? Welke hoop biedt Hij?

Voorganger: Marten Knevel
Ouderling van Dienst: Bart Wesselink
Coordinator:
Muziek: Willem Boog (orgel)

Zondagsgroet

Share this post