Zondag 25 oktober: danken voor het niet-genoeg

Zondag 25 oktober houden wij weer een 1.5-meter-viering, maar wij zullen deze kerkdienst ook live uitzenden.

In deze viering gaat ds. Margriet van der Kooi voor. Het thema van de dienst is ‘Danken voor het niet-genoeg’.

Ouderling van dienst is Martin Rus. De muzikale ondersteuning wordt verzorgd door onze kerkmusicus Willem Boog aan het orgel en de vleugel. Wout Zijp verzorgt de zang. Digna Overbeeke doet de schriftlezing. Rob Proost, Eline van Es en Ruud Branderhorst verzorgen de online beelden en de geluidsman is Mark de Kruijf. De koster is Peter Bosma en Peter van der Vorst zit achter de beamer.

Het belooft een mooie dienst te worden. Wilt u erbij zijn? Geef u dan even op via deze pagina. Maar ook thuis kunt u de viering meebeleven via deze website, Facebook, YouTube of kerkomroep.nl.

Download hier de Zondagsgroet van 25 oktober.

Share this post